Komunikace


Komunikace je nádherná oblast :-D Možná znáte ten pocit, chcete něco říct, chcete to říct tak, jak to cítíte. Váš úmysl je laskavý, ale druhá strana vás „setře“ nebo možná nepochopí. Zrovna dnes jsem ten pocit zažila. Prezentovala jsem něco, čemu věřím, že je pro dobro všech. Mezi posluchači se ozve mužský hlas(jaký jiný že :-D) , který nesouhlasí a který váš dobrý skutek zpochybní. Někdy člověk prostě vyjadřuje svoje myšlenky zbytečně složitě a přitom to jde tak jednoduše. OOO vesmíre i když jsem v tuto chvíli nasraná :-D tak ti DĚKUJI za uvědomění. Zajímavé je, že oblast komunikace je u mě především mužská „disciplína“. Nikdo jiný než muži mě tak úžasně neučí komunikovat, vyjadřovat se, stát si za svým názorem, umět si svůj názor prosadit, ustát samu sebe před muži.... atd. Stále se učím komunikovat s muži tak lehce, jako mi to jde se ženami a každý den mi to jde lépe a lépe.

S komunikací úzce souvisí naslouchání. Troufám si říct, že jako posluchač svou roli plním bezpodmínečně dobře. Razítkem toho mi někdy je, když za mnou "přijde" někdo cizí a svěří se mi.

Rada zní, žádný učení z nebe nespadl. Prostě to zkoušejme pořád dokola mluvit a mluvit a mluvit. Jednou přijdeme na svůj způsob komunikace <3, který ostatní pochopí :-D

AFIRMACE - Já jsem láska, jsem světlo, cením a vážím si sebe sama ve svých myšlenkách i ve všem co dělám a říkám.

Přeji krásné pondělí :-)

Fordýta 🦋


1 zobrazení