Konec HaŠa Spirit Shop


Již delší dobu cítím, že je čas tomuto názvu dát sbohem. Při tvorbě nového webu, jsem tento název eshopu prostě chtěla za každou cenu. I když to celé působilo tak nějak rozdvojeně. Dva názvy a jedna osoba? Jenže HaŠa Spirit Shop byl můj první velký splněný sen a já se ho nechtěla vzdát. Nedávno jsem shodou okolností (NE NÁHODOU) vyzkoušela svou starou doménu www.hasaspiritshop.cz a zděsila jsem se. Doména je aktivní a je zde eshop s nějakým oblečením. Tohle už není moje, můj sen. Bylo to pro mě razítko, znamení, že je na čase HaŠa Spirit Shop nechat jít. Na druhou stranu mě těší, že si někdo vybral zrovna mou doménu.

Někdy se člověk prostě musí vzdát starého, aby mohlo přijít nové. Je čas jít dál a tak eshop dál poběží, jen již nebude spojen značkou HaŠa Spirit Shop (popravdě řečeno, zkoušeli jste si ten název říct 3x rychle za sebou? Nemožné :-D)

Vše co dělám, nabízím a tvořím se spojí v jedno. Je na čase přestat být rozdvojená a sjednotit se.

Eshop, moje tvoření, malování, henna a vše mé se spojí pod jeden název FORDÝTA. Na Facebooku mě najdete pod FORDÝTA SHOP (FB mi název Fordýta zamítnul).


15 zobrazení