RADOST


Někdy člověk prostě, jak se říká, nemá svůj den. Přemýšlíte nad svým životem. Co od svého života chci? Jsem šťastná? Co znamená štěstí? Hodnotíte a analyzujete. Proč se mi v životě nedaří? Proč nemám to, co bych chtěla mít. Hlava jede na plné obrátky a vy občas svou hlavu ani nestíháte. Snažíte se zastavit, snažíte se, aby to přešlo. Aby ten pocit, kdy se Vám nedaří nebo se na fyzickém těle necítíte úplně dobře, prostě zmizel. Všichni to známe, aby to hnusné a to co se nám nelíbí prostě odešlo a zmizelo. Nemáte ráno chuť vstát z postele, protože prostě nevíte co dál. Hledáte odpovědi na své otázky a odpovědi nepřichází. Čím víc na své odpovědi tlačíte, tím vzdálenější jsou odpovědi. A proto, dovolme si ve svém životě někdy prostě nevědět. Je to tak osvobozující. Jen prostě povolte a nebojujte s tím. Mělo to svůj důvod a význam.

Nejsme na světe od toho, abychom znali odpověď na každou otázku. Jsme tu od toho, abychom své odpovědi hledali a poznávali.

Můj vzkaz pro všechny, kterým se nedaří, jsou smutní, nemocní atd. Věřte, že po špatném dni prostě přijde zase krásný den plný slunce. Jak mi poradila jedna kamarádka, prostě se tomu zasmějte a radujte se. Radujte se v té chvíli, kdy se cítíte nejvíc s prominutím na hovno. Přehoďte smutek do radosti.

Přeji všem krásné období plné radosti a radujte se ale opravdově.


0 zobrazení