Na začátku byl sen


Na začátku byl sen. Sen být svobodná, nezávislá a vybudovat něco svého. Mít něco, co bude jen mou srdeční záležitostí. Už na základní škole jsem snila o tom, že budu jednoho dne podnikat.

Nejdříve jsem snila o baru. Měla jsem na svůj bar dokonce i hotový podnikatelský záměr, který byl do detailu promyšlený. Proč jsem nakonec od baru upustila? Protože můj vztah k alkoholu se od té doby změnil. Nechtěla jsem lidi podporovat v tom, aby své trápení, emoce a vztahy topily v alkoholu. Druhý můj podnikatelský plán byl vlastnit knihkupectví. V době, kdy jsem svému okolí řekla, že bych chtěla mít své vlastní knihkupectví, dočkala jsem se odpovědí typu: „Knihy nikdo v budoucnu nebude číst, všechno bude elektronicky, budou se prodávat čtečky“, atd. Jsem vděčná, za tyto odpovědi, protože mi to dalo odvahu věřit ve své sny. Knihy byly, jsou a vždy budou bohatstvím lidí. Pak jsem vystudovala ekonomickou školu a pokračovala na ekonomickou výšku. Vysoká škola zaměřená na ekonomiku nebyla podle mých představ. Chtěla jsem získat informace, jak lze začít s podnikáním, nebo alespoň podpořit ve svých snech. Místo toho mi bylo do hlavy tlačeno neskutečné množství informací, které jsem nikdy nepoužila. Byla jsem zklamaná z toho, že neexistuje škola, která by mi pomohla a nastartovala můj sen o podnikání. I přesto jsem ale dala šanci ještě druhé vysoké škole zaměřující se na lidské zdroje. Bohužel nebo bohudík? Ani tahle cesta nebyla ta správná a školu jsem nedokončila. Tak jsem si řekla DOST! Na co studovat školu a získávat informace, které ve svém životě nepoužiji? Tímto v mém životě školství skončilo a dala jsem se na vzdělávání jinou formou. Začal mě vzdělávat a školit sám ŽIVOT. Hledala jsem nejrůznější kurzy, semináře, workshopy zaměřené přesně na to, co mě zajímá a co by mi mohlo pomoci dosáhnout mého snu.

Mezitím vším se má duše prala v mém těle, prostřednictvím různých nepříjemných fyzických a psychických projevů. Nechápala jsem to a nerozuměla jsem tomu co se semnou děje. Začala jsem své fyzické tělo léčit, jen mi nedocházelo, že je to duše, kterou mám vyléčit. A tak začalo mé období hledání, zkoumání, vnímání a hlavně SEBELÁSKY a PŘIJETÍ <3

Začala jsem se zajímat o energie, alternativní medicínu, bylinky, meditace a hlavně práci sama na sobě. Tuhle práci za Vás nikdo neudělá. Je to můj život a já jej chtěla a chci žít plnohodnotně. Začala jsem dělat víc věcí, které mě baví a které miluji. Začala jsem tvořit a s tím přišly i ČAKRY. Vždy jsem věřila, že můžu dosáhnout toho, co chci a dělat to, co mě baví. Vím a věřím, že si své sny můžu splnit a taky SPLNÍM! Pak už to šlo ráz na ráz a začala jsem hledat zboží přímo na čakry. Něco, čím bych si čakry mohla harmonizovat. Chtěla jsem svému tělu pomoci a cítit se skvěle.

A protože tohle byla přesně ta cesta, kterou jsem se měla vydat, začal mi Vesmír (nebo říkejte si tomu, jak chcete) posílat do cesty lidi, situace, které mi v plnění snu pomáhali.

Moje úplně první zboží na čakry, byly aroma lampy. Namalovala jsem si pár vlastních návrhů na lampičku a do cesty mi přišla osoba, která mi pomohla tento můj sen zrealizovat. DĚKUJI TK art !! Potřebovala jsem své čakry nejdříve prosvětlit a taková lampička mi přišla jako dobrý nápad. Ještě dnes si pamatuji ten pocit, kdy jsem si jela pro svou první objednávku lampiček. <3

Druhým zbožím, který na sebe nenechal moc dlouho čekat, byly bylinkové čaje od firmy SOLARIS BOTANICALS. Tohle pro mě byla docela výzva, zamilovala jsem se do jejich čajů na první pohled, i když jsem je ještě ani neochutnala. Překonala jsem svůj strach z komunikace v angličtině a požádala o spolupráci. Kladná odpověď, která mi přišla, pro mě byla zázrakem. Všechno jde, když člověk chce a věří tomu. Komunikaci s touto firmou zbožňuji a jsem vděčná, že jsem tak trochu v Irsku naši zemi zviditelnila. Jsme zemí, do které své čaje firma zatím nedovážela a teď je můžete u mě v eshopu zakoupit.

Postupně se přidávaly další a další spolupráce. Moc si vážím spolupráce s firmou Phytos, která obohatila nejen můj eshop o kouzelné esenciální oleje, ale rozšířila i můj psaný projev o mé články v jejich magazínu.

Firma Aromka, která mi dodává kouzelné čakrové svíčky s automatickou kresbou, mě oslovila hned při našem prvním telefonátu a já věděla, že to jsou přesně ty svíčky, které na svém eshopu chci mít.

Na eshopu můžete najít spoustu dalších krásných a kouzelných výrobků, které jsou buď dílem přímo mým nebo mé bývalé kolegyně. Děkuji Vendi ;-)

Můžu s láskou a vděčností říct, že všichni mí dodavatelé jsou úžasní a žádný z těch, které jsem oslovila mi neřekl ne, což pro mě bylo taky razítkem toho, že to je přesně ONO.

Ovšem ta největší práce mě stále ještě čekala. Měla jsem zboží, ale byly tu otázky typu, jakým způsobem o sobě dát vědět, nebo kam to vlastně nasdílet? V této oblasti mi Vesmír poslal úžasnou osobu, Michaelu Paridu, která mi pomohla s tím největším snem. Vytvořila a dala mému snu podobu, obsah a rozměr. Byly to krásné měsíce, kdy se můj sen tvořil a vyvíjel a začínal mít svou tvář. Byla a stále je mým koučem s energií, která mě vždy neskutečně pohltí. Zbožňuji spolupráci s ní, protože sama vidím, jak to všechno vzniká. Na vlastní oči vnímám, jak si postupně svůj sen plním a i když to někdy není úplně růžové, tak věřím a miluji svůj sen.

Nevím, kam mě život zavane a co se z eshopu nakonec vyvine. Vím jen, že mě to neskutečně baví a naplňuje a právě pro tohle to budu dělat dál!

Jste to co děláte, nikoliv to co říkáte že budete dělat.


7 zobrazení