Vítejte v mém obchůdku


Vítám Vás ve svém obchůdku, který je zaměřený na čakrové výrobky. Nabízené výrobky se zaměřují na energetické centra na našem těle – tzv. čakry. Proč zrovna čakry? Protože miluji barvy a symboly, které mají skutečný příběh, a mimo jiné miluji své tělo, které jsem díky čakrám lépe pochopila.

Chci se s Vámi podělit o svou radost, štěstí a motivaci, které mi tento eshop dává.

Mým snem je předat Vám informace, rady nebo Vám zkrátka jen nabídnout něco, z mého kouzelného a neobyčejného zboží.

Čakrové lampičky jsou mým nápadem, který byl díky správným lidem zrealizovaný. Dostala jsem se do období, kdy jsem potřebovala duševně posílit a napadlo mne, sehnat si lampičku, která by mi pomohla v uzdravení dané čakry. Bohužel, nebo spíš bohudík, jsem žádnou nenašla a řekla si… realizuj se a nech ji vyrobit! Lampičky jsou kouzelné a velice ráda bych Vám jejich energii předala a rozšířila.

Čakrové čaje ke mně přišly tak nějak samy a mají za sebou vždy pěkný kus cesty. Dováží se až z dalekého Irska, ze země skřítků, a i z toho důvodu jsou tyto čaje tolik jedinečné.

Jsem ráda, když můžu něco vytvářet a mohu být kreativní a tak se zrodil nápad, založit obchod s čakrovými výrobky. Čakrové lampičky a čakrové čaje nejsou zdaleka vše. Máte se na co těšit.

Pokud budete mít jakýkoli dotaz, jsem Vám k dispozici.

Plňme si své sny, ať jsou jakkoli velké, opusťme strach z neúspěchu a prostě to zkusme!

„Začala jsem věřit, že každý z nás má osobní poslání, které je jedinečné jako otisk prstu-a nejlepším způsobem, jak uspět, je zjistit, co milujete, a potom najít způsob, jak to nabídnout ostatním ve formě služby, pracovat na svému snu a dovolit energii vesmíru, aby Vás vedla“ . Oprah Winfrey


5 zobrazení