Malované obrazy
Malované obrazy

Před dlouhou dobou jsem začala malovat na papír, líbilo se mi míchat barvy a propojovat barevné energie. Po nějaké době mi byl papír málo a já se chtěla stát malířkou. Chtěla jsem malířský stojan, spoustu štětců, pootevírané barvy a vymačkané tuby temperek, ale hlavně se mi líbilo, přenesení obrázku na rám. Bylo to jednoduché, nějakou dobu se mi před očima a v mysli objevoval obrázek, který jsem pak namalovala. Nikdy v životě jsem si žádný obrázek nepředkreslovala, prostě jsem věřila vedení a malovala na "ostro".

 

Takhle vznikaly moje první obrazy, které sloužily jako dekorace mého pokoje. Malovala jsem je hlavně proto, abych si prostřednictvím obrazů přivolala a přitáhla to, po čem v životě toužím. S mým eshopem přišly první čakrové obrazy. Od obrazů jsem pak přešla na trička a k henně, takže vlastně tady a tehdy to vše vzniklo. Stačila touha a chuť být malířkou a ušpinit se od barev :)

 

 

V současné době maluji obrazy spíše na zakázku.

 

Co maluji?

Nejčastěji maluji svatební stromy pro novomanželé.

Nabízím i automatickou kresbu a harmonizační obrázky, které maluju pastelkama na papír velikosti A4.

 

Chcete něco namalovat? Vyzdobit si nějaký prostor, prozářit ho a dát mu tu správnou energii? Ozvěte se a můžeme se domluvit..

 

Ceny jsou dle dohody, v této kategorii nemám zatím cenovou nabídku, vše záleží na velikosti obrazu.

Hana Fordýta Šafaříková
Hana Fordýta Šafaříková

Na Výsluní  395, Vsetín 75501  

 +420 777 990 232   |   safarikova.hana@seznam.cz   |   GDPR

- Kontaktní formulář -

Web a Fotografie pro Fordýtu vytvořila s láskou a radostí Michaela Parida