DSC_0534.JPG
Bachovy esence

Co jsou bachovy esence?

Hlavním motem bachových květových esencí je UZDRAV SE! JE TO TAK JEDNODUCHÉ! Jsou přírodním systémem léčení, které harmonizují emoce a myšlenky. Jedná se o přírodní esence z květin, stromů anebo rostlin. Květových esencí je 38, které jsou rozdělené do jednotlivých skupin (emocí). 39. esencí je Krizová esence, která je složena z pěti řadových esencí.

DSC_0519.JPG

Průběh konzultací?

Vaše léčba je o vzájemné spolupráci a kominikaci. Bez vaši upřímnosti, podrobného popisu emocí bude léčba zdlouhavá a neúčinná. Je na vás jestli se chcete cítit dobře a nechat si pomoct, nebo své pocity tajit.

Užívání ?

Bachovy květové esence může užívat každý, nemají vedlejší účinky a nejsou návykové, nehrozí předávkování. Může se stát, že v prvních dnech neucítíte žádnou změnu, nebo naopak vaše nepříjemné pocity zesílí. Prosím v takové situaci nepřestávejte s léčbou. Emoce i esence potřebují svůj čas a po tomhle nepříjemném období přijde úleva.

Lahvička na míru

obsahuje max 7 esencí, které nakombinujeme podle vaši potřeby. Lahvička obsahuje 30 ml. Užívají se 4x denně 4 kapky vnitřně (do sklenice, do pusy). Namíchaná lahvička vám vydrží zhruba 3-4 týdny.

DSC_0491.JPG

Délka léčby ?

Délku terapie si určujete sami. Vše je ve vašich rukou! Jde o vaše pocity a emoce a záleží na vás, jestli se rozhodnete pro další lahvičku. Je to vaše cesta na které vám můžu dělat průvodce. Užívání se nedá urychlit.

Cena a konzultace ?

Po společné konzultaci (osobně, mailem, telefonicky, skype, messenger, whatsup) vybereme esence přímo na míru dle vašich potřeb. Bez konzultace není možné lahvičku namíchat. Pokud jste dobrali lahvičku a chcete v ní pokračovat se stejnou směsí, není nová konzultace nutná.

První návštěva 550 Kč

(obsahuje konzultaci, lahvičku na míru) + poštovné

Opakovací lahvička 350 Kč

(max 7 esencí) + poštovné

Lahvička s jednou esencí

199 Kč + poštovné

Certifikované vzdělání

V roce 2020 jsem absolvovala kurz 1. stupně certifikovaného vzdělání u lektorky Martiny Taubrové. V roce 2021 plánuji ve vzdělávání pokračovat s absolvovat kurz II. Stupně.