IMG_4907.jpg
19_WnRyaW8yQnI [Převedený]bílé333.png
Malování přírodní hennou

Henna je malování na kůži v odstínech oranžové až tmavě hnědé barvy. Záleží na tom, kolik máte pigmentu a jak dobře se opalujete. Lidé, kteří se opalují dobře (mají hodně pigmentu) budou mít tetování spíš tmavě hnědé. Lidé, kteří se dobře neopalují (mají málo pigmentu) budou mít tetování světlejší.

 

 

Jak dlouho Henna vydrží?

Tetování hennou vydrží cca 1-3 týdny. Záleží na tom, kam si necháte tetování namalovat. Pokud ho budete chtít na místo, které často umýváte (např. ruce) nebo se často potíte (např. v létě na stehno a často dáváte nohu přes nohu) může se stát, že tetování vydrží pouze týden.

 

Jak ji aplikuji?

Používám pouze hnědou hennu, tzn. přírodní barvu, která není ničím dobarvovaná. Nemaluji bílou ani černou hennou, které jsou chemicky dobarvované. Maluji svým vyrobeným kornoutem, nebo speciálními lahvičkami s aplikátory.

 

Cena tetování?

Malý obrázek na ruce, stehno, lýtko, kotník, předloktí              100 Kč

Velký obrázek na ruce, stehno, lýtko, kotník, předloktí             200 Kč

Záda, břicho, celá noha                                                                    300 - 400 Kč  (dle náročnosti malování) 

Tetování i s terapií - léčení bolavých míst na těle                        200 - 500 Kč  (dle náročnosti a místa tetování) 

 

Kde tetuji?

Zatím nemám svůj tetovací salón, takže za zájemci o tetování dojíždím.

Cena za dojíždění dle domluvy.