Malování přírodní hennou
Malování přírodní hennou

Henna je malování na kůži v odstínech oranžové až tmavě hnědé barvy. Záleží na tom, kolik máte pigmentu a jak dobře se opalujete. Lidé, kteří se opalují dobře (mají hodně pigmentu) budou mít tetování spíš tmavě hnědé. Lidé, kteří se dobře neopalují (mají málo pigmentu) budou mít tetování světlejší.

 

 

Jak dlouho Henna vydrží?

Tetování hennou vydrží cca 1-3 týdny. Záleží na tom, kam si necháte tetování namalovat. Pokud ho budete chtít na místo, které často umýváte (např. ruce) nebo se často potíte (např. v létě na stehno a často dáváte nohu přes nohu) může se stát, že tetování vydrží pouze týden.

 

Jak ji aplikuji?

Používám pouze hnědou hennu, tzn. přírodní barvu, která není ničím dobarvovaná. Nemaluji bílou ani černou hennou, které jsou chemicky dobarvované. Maluji svým vyrobeným kornoutem, nebo speciálními lahvičkami s aplikátory.

 

Cena tetování?

Malý obrázek na ruce, stehno, lýtko, kotník, předloktí              100 Kč

Velký obrázek na ruce, stehno, lýtko, kotník, předloktí             200 Kč

Záda, břicho, celá noha                                                                    300 - 400 Kč  (dle náročnosti malování) 

Tetování i s terapií - léčení bolavých míst na těle                        200 - 500 Kč  (dle náročnosti a místa tetování) 

 

Kde tetuji?

Zatím nemám svůj tetovací salón, takže za zájemci o tetování dojíždím.

Cena za dojíždění dle domluvy.

Henna & Fotografování

Chcete své tělo ozdobit krásným tetováním a ještě se nechat vyfotit od úžasné fotografky? Nabízím možnost tetování a fotografování, na které rozhodně nezapomenete a odnesete si nejen zážitek ale i nádherné, pravdivé fotky, které ukážou vaše pravé já.

Cena fotografování (cca 80 upravených fotografií) 1600 Kč + cena dle druhu tetování. 

Prosím o vyhrazení času cca 3-4 hodiny pro plynulé a pohodové tetování i focení. Můžeme za vámi kamkoliv dojet. Vše je o domluvě. Cena za dojezd k vám je dle domluvy.

Web fotografky - www.michaelaparida.cz

Hana Fordýta Šafaříková
Hana Fordýta Šafaříková

Na Výsluní  395, Vsetín 75501  

 +420 777 990 232   |   safarikova.hana@seznam.cz   |   GDPR

- Kontaktní formulář -

Web a Fotografie pro Fordýtu vytvořila s láskou a radostí Michaela Parida